ویژه های خبری

امروز : سه شنبه - ۶ - خرداد - ۱۳۹۹

در این دیدار دکتر امیری خراسانی سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش ضمن تشکر از زحمات نیروی انتظامی در حفظ آسایش و امنیت منطقه از تلاش های مستمری که در امر اشاعه ورزش و جذب قهرمانان ورزشی به عنوان سرباز بعمل می آورند تقدیر نمود و اظهار داشت جایگاه ویژه ای می بایست برای ورزش ناجا قائل شد.

سرهنگ نظری منظم در خصوص ورزش ناجا گفت: ورزش نیروی انتظامی در سه بخش بانوان، همگانی و قهرمانی دنبال می گردد. که در بخش همگانی تعاملات خوبی با فدراسیون ورزش های همگانی برقرار شده و در بخش قهرمانی نیز با توجه به سرباز قهرمانان متعدد سعی نموده ایم که به تیم های ملی و باشگاهی کمک نماییم و از وجود این قهرمانان در باشگاه فرهنگی ورزشی پاس بهره می جوییم. وی در ادامه از برگزاری مسابقات بین المللی مهارت های پلیس که شامل سه آیتم انومبیلرانی، موتورسواری و موانع می باشد خبر داد که به میزبانی ایران و جزیره کیش در بهمن ماه سال جاری برگزار می گردد و خواستار کمک و همراهی موسسه ورزش و تفریحات سالم در این خصوص شد.

سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم در انتها پیشنهاد راه اندازی کمپ دائم ورزشی توسط نیروی انتظامی در جزیره کیش را مطرح کرد و بیان داشت با توجه به احیای فوتبال پاس و نزدیک شدن به زمان جام جهانی 2022 قطر چنانچه این امر صورت پذیرد، ضمن استفاده تیم های ناجا از این کمپ این موسسه نیز می تواند میزبان اردوی کشورهای شرکت کننده در رقابت های جهانی 2022 باشد که این پیشنهاد مورد استقبال سرهنگ نظری منظم واقع شد و مقرر گردید در این خصوص پیگیری لازم بعمل آید.

 


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد